Contact

THE EBSTER

EBS Üliõpilasesinduse eesmärk on olla toeks igale tudengile koolikeskkonnas, pakkuda lisavõimalusi eneseteostuseks ja tekitada ühtset EBSi vaimu, mis seob ebsikaid kogu eluks! EBS Üliõpilasesinduse liikmed on kõik super ägedad, motiveeritud ja ettevõtlikud tudengid, kes annavad endast erinevate ürituste ja tegevuste korraldamisel maksimumi ja natuke peale!

STUDENT COUNCIL BOARD

Education Councillor

Lisette Parts

lisette.parts@ebs.ee

Chairman and Board Member

Martin Mee

martin.mee@ebs.ee

Communication Councillor

Karolin Veeorg

karolin.veeorg@ebs.ee

THE FIELD MANAGERS

Marlen Kuusk

Editor in Chief

marlen.kuusk@ebs.ee

Cathy Vivien Vahi

Sports Team Manager

cathy.vahi@ebs.ee

Brigitta Perlmann

Marketing Manager

brigitta.perlmann@ebs.ee

Hanne-Lore Väin

Head of International Club

hanne.vain@ebs.ee

Joonas Väljataga

Head of Investment Club

joonas.valjataga@ebs.ee

Sandra Raag

Events Team Manager

sandra.raag@ebs.ee